Zabawa karnawałowa klas I-III

Czas karnawału to czas zabaw szkolnych. 15 stycznia uczniowie klas młodszych wzięli udział w zabawie karnawałowej.  Dzieci z niecierpliwością czekały na ten dzień. Przebrały się za różnorodne postacie. Mieliśmy zatem księżniczki, wróżki, cyganki,  policjantów, czarownice i inne przebrania. Uczestnicy zabawy z dumą zaprezentowali swoje piękne  stroje.

Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka, tańce w parach. Zabawa przy muzyce przeplatana była różnorodnymi zabawami i konkursami takim jak:  ciasteczka na nitce, taniec z hula hop, taniec w parze z figurami. 

Zabawa bardzo podobała się uczestnikom. Z pewnością na długo pozostanie w pamięci młodszych uczniów naszej szkoły.

                                                                                                     Bożena Zgierun