Wycieczka do Farmy Iluzji

20 maja 2019r. zorganizowano dzieciom z klas  pierwszych i drugich wycieczkę do Parku Edukacji i Rozrywki "Farma Iluzji".  Na miejscu zbiórki wychowawcy sprawdzili obecność, właściwe przygotowanie dzieci do wycieczki, omówili   regulamin zachowania w autokarze. Zapoznali wychowanków z  programem dnia.

Pomachaliśmy  rodzicom  i odjechaliśmy w poszukiwaniu przygód do wsi Mościska w gminie Trojanów. Kiedy dojechaliśmy na miejsce  z panią przewodnik zwiedzaliśmy  obiekt. Iluzja to zjawiska optyczne by oszukać ludzkie zmysły. "Farma Iluzji" to miejsce, gdzie mogliśmy przeżyć przygodę życia. Fantastycznie bawiliśmy się w Latającej Chacie Tajemnic, w Zakręconym Domku zastanawialiśmy się: Czy to my się kręcimy, czy jednak tylko domek wokół nas? Po wejściu do pokoju Amesa staliśmy się więksi niż wychowawcy. Największą zagadką w parku był Labirynt luster, który ma setki niekończących się korytarzy.  Następnie weszliśmy do Tunelu zapomnienia, gdzie zapomnieliśmy o całym świecie. Na koniec zwiedzania odbyły się zawody na tratwach.

Po obiedzie kupiliśmy  sobie pamiątki. Mogliśmy jeszcze pochodzić po parku samodzielnie i skorzystać z ulubionych atrakcji.  Na zakończenie wycieczki zrobiliśmy sobie grupowe zdjęcia.

Zmęczeni ,ale pełni wrażeń i przygód późnym popołudniem wyruszyliśmy w drogę powrotną do domu-szkoda było  odjeżdżać. Może kiedyś jeszcze wrócimy.

                                                                                                                    Tekst.  B. Zgierun

                                                                                                                    Zdjęcia. A. Bieleniwicz