Herbatka z Licealistą

Dnia 23 listopada 2018 r w naszej szkole odbył się Światowy Dzień Licealisty. Z tej okazji przygotowaliśmy kawiarenkę pt. ”Herbatka z licealistą”. Uczniowie klasy 8A przygotowali coś dla duszy i ciała dla swoich starszych kolegów z Liceum im. J.I. Kraszewskiego w Drohiczynie. W świetlicy licealnej zrobiło się ciepło, przytulnie i gwarnie  dzięki dekoracjom i świetnemu humorowi. Na stolikach pojawiły się pyszne domowe wypieki, w powietrzu unosił się aromat kawy, herbaty i ciast. W tle grała relaksująca muzyka. Licealiści wpadli w wir planszówek, zabaw i innych atrakcji. Na herbatę z licealistą licznie przybyli nasi nauczyciele na czele z Paniami Dyrektor. Każdy był zachwycony tą nową inicjatywą w naszej szkole. Wszyscy wpisali się w pamiętną księgę przygotowaną specjalnie na tą okazję.

Dziękujemy wszystkim przybyłym za herbatkę oraz mamom i babciom za pyszne słodkości.

Organizatorzy: Milena Kosińska

                           Dominika Kurek

                           Amelia Łukaszewicz

                           Natalia Jankowska

                           Maciej Miszczuk

                           Mateusz Sawicki

                           Kacper Kucharski

Tekst:  Dominika Kurek

Zdjęcia: Marzena Wołosińska